https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1500007/Dr-Tottos-Gabor-A-szekszardi-szolo-es-bor-A-tortenelmi-borvidek-tortenete-a-kezdetekt~II2442869
2442869
17101
399
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Dr. TöttÅ‘s Gábor: A szekszárdi szÅ‘lÅ‘ és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektÅ‘l a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras