2 db judaika témájú kiadványv: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Guide-book through the museum. 1981, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 118p. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. 1 kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval; Buchenwald. Ein Führer urch die Mahn- und Gedenkstätte. 21p Kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Holocaust füzetek. 9.. Bp, 1998, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Haggáda. Ribáry Géza dr. bevezetésével, Munkácsi Ernő dr. történeti és művészeti tanulmányaival, Kohn Zoltán dr. fordításával és magyarázatával. Bp., 1987, Korona Gt. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1913 Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. XXXVI. 1913. Bp., 1913., Franklin-ny., 442 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.