Hommage á Rónai Mihály András. Halálának 10. évfordulóján. Szerk.: S. Nagy Katalin. Gábor Marianne képeivel. Bp., 2002, Glória. 110 p. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, jó állapotban.