Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

Hárs György: Szász Endre.Tejút. Hn., 1992, Littoria. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. Angol és magyar nyelven.
16627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Barcsay Jenő: Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16628.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16629.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szántó Tibor: A magyar plakát. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Berény Róbert, Bortnyik Sándor, Pólya Tibor, Faragó Géza, Bíró Mihály plakátjainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16630.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16631.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16632.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A Corvina kiadó festészetet bemutató sorozatának 8 kötete:  Gellér Katalin: A XIX. századi francia festészet, Faludy Anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete, Székely András: Spanyol festészet, Végh János: Németalföld festészete a XV. században, Prokopp Mária: Olasz festészet a XIV. században, Lajta Edit: Korai francia festészet, Wehli Tünde: Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete, Giuseppe De Logu - Mario Abis: A velencei festészet fénykora. Ford.: Lontay László. Bp., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, változó állapotba, néhány papírborítón kis kopásnyomokkal.
16634.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Műhelytitkok teljes sorozat (22 kötet). Bp., 1970-1983, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon kissé szakadt borítókkal, helyenként részben szétvált kötéssel.
16635.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16636.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16637.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16638.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publischers. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kopott borítóval.
16639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft