8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Szuromi Imre (1948-): Figyelmeztetés, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/30. Üvegezett fa keretben, 20×45,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.