3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD
Badacsonyi Sándor (1949): Csendélet torzóval. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (52/100), gyűrődésekkel, törésnyommal, 29,5x24,5 cm