Festmények és grafikák Tételek száma: 464
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2437648
10458
399
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): 934-35 Szilveszter éjjel ( a szerencsehozó kismalacok) 1934 Tamásfalva. Rézkarc, papír. foltos, hajtási nyomokkal. Jelzett. Keret nélkül. dúc méret: 9,2x12,3 cm, külső méret: 17x19,5 cm 2408725
10459
399
Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/25). Ajándékozási sorokkal Székely András (1942-2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek. Lapon törésnyomokkal, lap alján kisebb sérüléssel. 29,5×19,5 cm 2422669
10460
399
Vaszarics Gusztáv (?-?): Lépcsők, 1929. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x9 cm 2253361
10462
399
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett. 5×15 cm 2344137
10463
399
Veszprémi Endre (1925- ): Budapest Vörösmarty tér, rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 31x40 cm 2433399
10464
399
Vinkler László (1912-1980): Női alak. Tus, papír, jelzett, fa keretben, 19,5×28,5 cm 2445876
10465
399
Vizekeleti Wittmann Eta: Tanya. Olaj, vászon. Paszpartuban. 13,5x20 cm 2421380
10466
399
3400
Vladár Ernő (1875-?): Erdőszéle. Olaj, vászon. Kissé sérült. 42x53 cm 2435303
10467
399
Vojnits Richárd (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Fa keretben. Hátoldalán zsűri címkével. Fa keretben. 40×30 cm 2432857
10468
399
Vöröss Tibor (1911-1999): Firenze látképe. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 23,5×29 cm 2432833
10469
399
Vöröss Tibor (1911-1999): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban, 19,5×23,5 cm 2432855
10470
399
Vöröss Tibor (1911-1999): Karácsonyi asztal. Akvarell, papír, jelzett. Lap tetején apró szakadással. 24,5×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft