2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Bohemia nagyméretű ólomkristály hamutartó. Metszett, matricával jelzett, fém szerelékkel, kis karcolással, kopásnyomokkal, eredeti dobozában, d: 14,5 cm