Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-antik-XIX-sz-virag-mintas-attort-mini-kaspo-Kezzel-festett-jelzett-Zsolnay-csalC3~II2423936
2423936
11168
398
Leírás: Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett, jelzett (Zsolnay családi pecsét), sérült (repedéssel). d: 5,5 cm, m: 6 cm
: pelikán_kristóf