Victoria jelzett cseh porcelán kávézó lészlet két csészével - 5 db-os Hévíz-gyógyfürdő anzix képek díszítéssel XX. század eleje. Részben kézzel festett, jelzett, kopott. Tál mérete 16x22 cm