Porcelán kislány szívecskével, fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Porcelan-kislany-szivecskevel-fogpiszkalotarto-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-1~II2423071
2423071
11196
398
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Porcelán kislány szívecskével, fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x8,5 cm
: pelikán_kristóf