Tétel

Katalógusszám:

11166.
398. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Leírás:

Meisseni kínai sárkány mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. d. 12,5 cm, m: 2,5 cm

Kikiáltási ár:

8 000 Ft
24,02 EUR, 28,78 USD

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.