Kerámiák Tételek száma: 108
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2410503
11048
398
Art-ceramics
Csalikancsó formájú vizes kancsó, hat pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan. 2215254
11049
398
Art-ceramics
Kézzel festett figurális kerámia pálinkatartásra alkalmas alak, 6 db pálinkás pohárral, lepattanással, kopásokkal, alak: 29 cm, pohár: 5 cm 2402209
11050
398
Art-ceramics
8 db kerámia rózsás szalvétagyűrű, kis lepattanásokkal, kopásokkal, 3,5x3,5 cm 2387166
11051
398
Art-ceramics
6 db klf kerámia kiöntő. Mázas kerámiák, némelyik jelzéssel. klf méret 2423859
11052
398
Art-ceramics
Elegáns úr portréja, mázas kerámia falikép, fa táblán, hátoldalán Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, apró mázhibákkal, 26×15,5 cm 2424052
11053
398
Art-ceramics
Betyár fokossal, retro mázas kerámia falikép, jelzés nélkül, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19,5x14,5 cm 2424036
11054
398
Art-ceramics
Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2424030
11055
398
Art-ceramics
Hungária iparművész váza, mázas kerámia, jelzett (az alján és címkével), apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm 2423135
11056
398
3400
Art-ceramics
cca 1940 Könyvet formázó, virágmintás pálinkás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázrepedésekkel, karcolásokkal, mázhibákkal, 17,5x11x4 cm 2423129
11057
398
Art-ceramics
Karcagi mázas kerámia pálinkás butéla. Kézzel festett, Tőkés Kerámia jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm 2425516
11058
398
Art-ceramics
1984 Hejőszalontai pálinkás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, nyakán kis mázhibával, m: 20 cm 2425569
11059
398
Art-ceramics
cca 1970-1980 Várdai pálinkás butéla, mázas kerámia. mázhibákkal, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft