19074.
398. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, millefioris medállal (üveg sérült), jelzett, h: 45 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 5,64 g