Nyomtatványok

Tételek száma: 289

1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
13364.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1930 Pestújhelyi vendéglősök reklám nyomtatványai 8 db
13365.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17
cca 1930 Hubert és Sigmund szerszámacél prospektus. Bp., ,Posner-ny., kihajtható, 15x11 cm, kihajtva: 15x46 cm
13366.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1930 Ebzárlatról szóló plakát hajtásnyomokkal 31x47 cm
13367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 3 db olasz turisztikai kiadvány, képes füzet, egyik rosszabb állapotban / Italian tourist booklets one a bit damaged
13368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1931 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 127. számú könyvjegyzéke. Foltos borítóval, az elülső borítón kis lyukkal.
13369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
13370.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1932 Märklin fémépítőszekrények képes ismertetője, Klein Dezső mechanikai játékáru üzlete
13371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
13372.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932 Meghívó a M.A.N.SZ. (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége) műsoros estjére
13373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932 Budapesti képes idegenforgalmi reklámfüzet, érdekes borítóval, szép állapotban, 8p
13374.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1933 György királyi herceg (György szász királyi herceg (1893-1943) modern kultúrproblémákról szóló előadásának belépője, rendező: Anna főhercegnő (1903-1976) védnöksége alatt álló Hitterjesztési Egyesület Női Bizottsága.
13375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft