Nyomtatványok Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329113
13364
398
Printed Materials
1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre. 2428088
13365
398
Printed Materials
cca 1930 Pestújhelyi vendéglősök reklám nyomtatványai 8 db 2393722
13366
398
Printed Materials
cca 1930 Hubert és Sigmund szerszámacél prospektus. Bp., ,Posner-ny., kihajtható, 15x11 cm, kihajtva: 15x46 cm 2425517
13367
398
Printed Materials
1930 Ebzárlatról szóló plakát hajtásnyomokkal 31x47 cm 2312333
13368
398
Printed Materials
cca 1930 3 db olasz turisztikai kiadvány, képes füzet, egyik rosszabb állapotban / Italian tourist booklets one a bit damaged 2424442
13369
398
Printed Materials
cca 1931 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 127. számú könyvjegyzéke. Foltos borítóval, az elülső borítón kis lyukkal. 2398564
13370
398
Printed Materials
1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 2390138
13371
398
Printed Materials
1932 Märklin fémépítőszekrények képes ismertetője, Klein Dezső mechanikai játékáru üzlete 1417524
13372
398
Printed Materials
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található. 2430801
13373
398
Printed Materials
1932 Meghívó a M.A.N.SZ. (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége) műsoros estjére 2430489
13374
398
Printed Materials
1932 Budapesti képes idegenforgalmi reklámfüzet, érdekes borítóval, szép állapotban, 8p 2395573
13375
398
Printed Materials
1933 György királyi herceg (György szász királyi herceg (1893-1943) modern kultúrproblémákról szóló előadásának belépője, rendező: Anna főhercegnő (1903-1976) védnöksége alatt álló Hitterjesztési Egyesület Női Bizottsága. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft