https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 99

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva.
13173.

Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
13174.

cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
13175.

cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
13176.

cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Jelzés nélkül, ismeretlen festő alkotása: Katona portréja, olaj, karton, sérült. Hátoldalán 1932(?).II.5 dátummal. Fa keretben 49x36 cm
13177.

Jelzés nélkül, ismeretlen festő alkotása: Katona portréja, olaj, karton, sérült. Hátoldalán 1932(?).II.5 dátummal. Fa keretben 49x36 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Mil-Tec LC-2 katonai vászon málha hám + öv szett, modern replika, újszerű állapotban
13178.

Mil-Tec LC-2 katonai vászon málha hám + öv szett, modern replika, újszerű állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
A MAROS és LEITHA dunai monitorok Josef von Romako által 1870-ben készített tervrajzának 1873-ban kiadott példánya, korához képest jó állapotban, 22x30 cm
13179.

A MAROS és LEITHA dunai monitorok Josef von Romako által 1870-ben készített tervrajzának 1873-ban kiadott példánya, korához képest jó állapotban, 22x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930 Haenel német (gyermek) légpuska, hozzá 2 doboz lőszer + tisztító, bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, h: 85 cm.
13180.

cca 1930 Haenel német (gyermek) légpuska, hozzá 2 doboz lőszer + tisztító, bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, h: 85 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
9
1942 Korzószolgálat, katonai karikatúra, tus, akvarell, szign.: Gáspár Antal, szép állapotban, 30,5×21,5 cm
13181.

1942 Korzószolgálat, katonai karikatúra, tus, akvarell, szign.: Gáspár Antal, szép állapotban, 30,5×21,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Többszörösen kitüntetett katona nagyméretű fotója, korabeli paszpartuban, 23×17 cm
13182.

cca 1920 Többszörösen kitüntetett katona nagyméretű fotója, korabeli paszpartuban, 23×17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Katonaújság, hadtörténelmi folyóirat 3 db lapszáma (2011 február ésjúnius, 2013 április) + Legendás harcjárművek, M1 Abrams
13183.

Katonaújság, hadtörténelmi folyóirat 3 db lapszáma (2011 február ésjúnius, 2013 április) + Legendás harcjárművek, M1 Abrams

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1916 Ismeretlen halott katonák képe és személyleírásuk táblázata nagy méretű hirdetmények német és magyar nyelven. 46x58 cm, 34x48 cm
13184.

1916 Ismeretlen halott katonák képe és személyleírásuk táblázata nagy méretű hirdetmények német és magyar nyelven. 46x58 cm, 34x48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz