Bolhapiac Tételek száma: 590
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2410673
11708
398
Flea Market
Kézzel készített, fonott dísz madár kitárt szárnyakkal, 71x26 cm 2409545
11709
398
Flea Market
Réz, tálalókészlet fali akasztóval. 28 cm, 2408285
11710
398
Flea Market
Receptkártyák gyűjteménye, különféle előételek, saláták, főételek, desszertek, stb., összesen 337 db fényképpel illusztrált kártya (nem teljes sorozat) + 12 db üres kártya saját recepteknek 2408161
11711
398
Flea Market
4 db különböző női táska, használt állapot, helyenként kopásokkal, kisebb hibákkal 2408148
11712
398
Flea Market
4 db számológép, 2 db tudományos és 2 db napelemes, használt, kissé kopottas állapotban 2411210
11713
398
Flea Market
Remington Roll-AMatic borotva, eredeti belül kopott, kissé sérült, eredeti dobozában. 2411577
11714
398
Flea Market
5 db régi könyvborító, bőr, vászon, közte Bratislava Hrad (Pozsonyi vár) és Kaunas illusztrációkkal, 26x19 cm és 22x15 cm közötti méretben 2382739
11715
398
Flea Market
5 db női öv újszerű állapotban, közötte bőr is 2382731
11716
398
Flea Market
3 db régi táska, hátizsák közötte divatos rózsaszín pöttyös női táska 2411635
11717
398
8500
Flea Market
Vegyes nagy írószer és hozzá kapcsolódó tétel: Stedtler aranyozott toll eredeti műanyag dobozában; 6 db tuskihúzó hegy; 7 db Parker golyóstoll betét; 10 db grafit ceruza betét; férfi autós fekete műbőr kézi táska jó állapotban; Toldi tümblevélpapír elegáns barna bőr mappában, jó állapotban; napelemes számológép; stb. 2411786
11718
398
Flea Market
2 db erdélyi színes, dekoratív szőttes, két végén rojtos díszítéssel, apró foltokkal, 220x43 cm 2200828
11719
398
Flea Market
Egy doboznyi, 18 db vegyes bizsu ékszer tétel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft