A magyar korona országainak vasutjai 1897., 1898. és 1899. évben. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények. XXVIII. kötet. Bp.,1901,Athenaeum, 4+15+182+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzőkkel, de ezeket leszámítva belül egyébként jó állapotban.