15018.
398. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 200 Ft
8,65 EUR, 9,41 USD
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Fordította: Dr. Balassa József. Budapest, Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.