Nachtigal, Gustav: Szahara és Szudán. Bp., é. n., Franklin. Kissé kopo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500002/Nachtigal-Gustav-Szahara-es-Szudan-Bp-e-n-Franklin-Kisse-kopott-kiadoi-egeszvaszon-k~II2424536
2424536
15033
398
Books: Travelling, Local History
Leírás: Nachtigal, Gustav: Szahara és Szudán. Bp., é. n., Franklin. Kissé kopott kiadói egészvászon kötésben, címlapot követő oldalon tulajdonosi bélyegzővel.
: karap_norbert