15117.
398. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
3 db A világ körül könyv. Carveth Wells: A maláji dzsungelben, G. Stratil-Sauer: Az afgánok fogságában., Fritz Ohle: Az ismeretlen szaharában, Bp., 1931, Dante, egészvászon-kötés, kopottas borító, sérült gerinc.