Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 53

[Wágenfeld, L.: Általános Baromorvoslási Könyv vagyis alapos, és népszerű oktatás, melly a tenyésztőt a házi állatok betegségeinek könnyű megismerésére, s a legegyszerűbb, és legolcsóbb módoni orvoslására tanítja, Dr. - - porosz kir. kerületi baromorvos után fordítá a hatodik kiadás szerint Mihálka Antal a Kir. József Ipartanodában a természetrajz, áruisme, és kereskedelmi földleírás tanára, s a kir. magyar természettudományi társulat rendes tagja. Pest, 1848, Emich Gusztáv,] XVI+2+245+1 p.+VIII (Rézmetszetű táblák) t.Második javított és bővített magyar kiadás. Borító nélküli példány, hiányzó címlappal, és egy hiányzó táblával, foltos lapokkal, két tábla kijár, néhány lapon és táblán kis gyűrődésnyomokkal/hajtásnyomokkal, egy-két táblán kis szakadással. Ritka!
17661.

[Wágenfeld, L.: Általános Baromorvoslási Könyv vagyis alapos, és népszerű oktatás, melly a' tenyésztőt a' házi állatok' betegségeinek könnyű megismerésére, 's a' legegyszerűbb, és legolcsóbb módoni orvoslására tanítja, Dr. - - porosz kir. kerületi baromorvos után fordítá a' hatodik kiadás szerint Mihálka Antal a Kir. József Ipartanodában a' természetrajz, áruisme, és kereskedelmi földleírás tanára, 's a' kir. magyar természettudományi társulat' rendes tagja. Pest, 1848, Emich Gusztáv,] XVI+2+245+1 p.+VIII (Rézmetszetű táblák) t.Második javított és bővített magyar kiadás. Borító nélküli példány, hiányzó címlappal, és egy hiányzó táblával, foltos lapokkal, két tábla kijár, néhány lapon és táblán kis gyűrődésnyomokkal/hajtásnyomokkal, egy-két táblán kis szakadással. Ritka!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I. köt. Bp, 1887., K. M. Természettudományi Társulat, XV + 552 p.+12 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, néhány kissé foltos lappal, négy-öt javított lappal.
17662.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Edelmann Richard: Húshygiéne. Ford. és a hazai viszonyokhoz alkalmazta: Frank József és Graf Miksa. Állatorvosi Kézi Könyvtár. Bp., 1916, Magyar Országos Állatorvos-Egyesület. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, egy-két lapszéli jegyzettel.
17663.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
17664.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Franklin, Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, laza fűzés.
17665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel, előzéklapon tollas feljegyzéssel.
17667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17668.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17671.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft