16643.
398. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
Nádai Pál: Ház, kert, napfény. Bp.,(1932),M. Kir. Egyetemi Nyomda, 112+4 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kevés kopással