Festmények és grafikák Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2430820
10060
398
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapesti látkép, rézkarc, karton, jelzett, kissé foltos kartonnal, 24x49,5 cm 2405067
10061
398
Czibor Ildikó (1969- ): Sztereo. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2029192
10062
398
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Végtelenség. Akril, farost, jelzett (hátoldalon), 70×50 cm 1905864
10063
398
Czibor Ildikó (1969- ): Fröccsenés, olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 2425191
10064
398
13000
Czóbel Béla (1883-1976): Hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 33/50, 11,5x9 cm 2427173
10065
398
Dobos Lajos (1921-2012): Balatoni táj, 1974. Akvarell, papír, jelzett, 36,5×51 cm 2420240
10066
398
15000
Drégely László (1932-1990): A három grácia. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28×19 cm 2431413
10067
398
Dudás Jenő (1902-1991): Hegyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 31×29,5 cm 2318503
10068
398
26000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Dalmát tengerpart. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1902 és Raguza felirattal. Díszes, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 13,5×23,5 cm / Edvi Illés Aladár (1870-1958): Dalmatian coast. Oil on wood. Signed lower right. With 1902 and Raguza (Dubrovnik) description on the reverse. Framed. 13,5×23,5 cm 2378955
10069
398
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Utolsó vacsora, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm 2402103
10070
398
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Hanglátó, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm 2275229
10071
398
Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, papír, jelzett. Lap tetején kisebb foltokkal. 48×36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft