Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 251

10368.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Jelzés nélkül, feltételezhetően XVIII. v. XIX sz. festő alkotása. Madonna. Olaj, vászon, faroston. Sérült. Dekoratív fa keretben. 50x40 cm
10369.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Jelzés nélkül, feltételezhetően XIX sz. festő alkotása reneszánsz mű után. Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, historizáló fa keretben. 66,5x52,5 cm
10370.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Jelzés nélkül, ismeretlen, feltételezhetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Zrínyi család sírboltja Szentilonán, Zala vámegyében. Olaj, karton, kissé sérült. Hátoldalán korabeli felirattal. Fa keretben, 15×22 cm
10371.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
9
10372.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10373.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Körmendy jelzéssel: Aki ezt az én testemet (...), 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm
10374.

Körmendy jelzéssel: "Aki ezt az én testemet (...)", 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül, feltehetően a XX: sz. közepén működött magyar képzőművész alkotása: Találkozás. Lavírozott tus, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 44,5x36 cm
10375.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ki vagy Kj 02 jelzéssel: Hatások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 28×35 cm
10376.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Maja 88 jelzéssel, feltehetően jugoszláv festő munkája: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 66x47 cm
10377.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Olvashatatlan (Mm monogram?) jelzéssel. Női alak. Monotípia, papír, kartonra kasírozva. 29,5x20,5 cm
10378.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Vágta. Tus, papír, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 16,5×23,5 cm
10379.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft