Kínai porcelán virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kinai-porcelan-viragmintas-tal-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-15-5-cm~II2417978
2417978
11419
397
3800
Leírás: Kínai porcelán virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
: nagy_andras