Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincumi-porcelan-kislany-kezzel-festett-jelzett-apro-mazhibakkal-kopasnyomokkal-m-10-~II2420865
2420865
11288
397
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,37 EUR , 6,86 USD
Leírás: Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 11 cm
: pelikán_kristóf