6 db Zsolnay teás csésze alátét + cukordoboz + tejkiöntő. Kézzel feste... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/6-db-Zsolnay-teas-csesze-alatet-plus-cukordoboz-plus-tejkionto-Kezzel-festett-jelzett-kopasokka~II2415521
2415521
11234
397
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: 6 db Zsolnay teás csésze alátét + cukordoboz + tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: