6 db Zsolnay mokkás csésze + cukordoboz + tejszínkiöntő + 5 db kis és... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/6-db-Zsolnay-mokkas-csesze-plus-cukordoboz-plus-tejszinkionto-plus-5-db-kis-es-sutemenyes-tanyer-K~II2415536
2415536
11235
397
Leírás: 6 db Zsolnay mokkás csésze + cukordoboz + tejszínkiöntő + 5 db kis és süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert