2 db porcelán lány figura, kézzel festettek, az egyik jelzett, kopások... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-porcelan-lany-figura-kezzel-festettek-az-egyik-jelzett-kopasokkal-m-10-5-cm-es-12-cm~II2413373
2413373
11349
397
Leírás: 2 db porcelán lány figura, kézzel festettek, az egyik jelzett, kopásokkal, m: 10,5 cm és 12 cm
: karap_norbert