1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Mázas kerámia füles edény, kézzel festett, Agyagipar Karcag jelzéssel, mázrepedésekkel, kis mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm + mázas kerámia dÃsztál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm