https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 161

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1933. Soroksári öreg leventék díja 1933 ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és Sportlövész ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés
30968.

1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1934. Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / 1500 m gyors II. 1934 jelzett Ag díjérem Ludvig gyártói jelzéssel (35,74g/0.800/50mm) T:2
30969.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1934. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / 1500 m gyors II. 1934" jelzett Ag díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (35,74g/0.800/50mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
1934. Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19. zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
30970.

1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F. (61x41mm) T:1-
30971.

1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával "GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F." (61x41mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1935. Erzsébeti Torna Club 1909 / 1935. I. 6. Br emlékérem HAWEL BP gyártói jelzéssel (48mm) T:1-,2
30972.

1935. "Erzsébeti Torna Club 1909 / 1935. I. 6." Br emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (48mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1935. Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK) egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-
30973.

1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I., hátlapon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30974.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club)" egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva "M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I.", hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (51mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1935. Szinészek-Drogisták 1935. Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.
30975.

1935. "Szinészek-Drogisták 1935." Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927 Br emlékplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (55x43mm) T:2
30976.

Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" Br emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55x43mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937 Br plakett Ludvig Bp gyártói jelzéssel (50x44mm) T:2
30977.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel (50x44mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1937. Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2
30978.

1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1937. K.M.A.C. KEZDŐK VERSENYE 1937.IV.25. Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:2 átfúrva Hungary 1937. K.M.A.C. beginners race 25.04.1937. Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with BERÁN N BPEST makers mark (50mm) C:XF holed
30979.

1937. "K.M.A.C. KEZDŐK VERSENYE 1937.IV.25." Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 átfúrva Hungary 1937. "K.M.A.C. beginner's race 25.04.1937." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF holed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz