1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, Nyíregyháza" kétolda... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~1500010/1995-XIII-Ifjusagi-Atletikai-Europa-Bajnoksag-Nyiregyhaza-ketoldalas-aranyozott-fem-em~II2389670
2389670
31043
397
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: 1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, Nyíregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla Alapítvány" kétoldalas öntött Br emlékérem díszdobozban (63mm) T:1,1-
: nagy_andras