https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csehszlovákia 1957. A Körmöcbányai Leányiskola 100. évfordulója Br emlékérem tokban. Szign.: A. Hám (61mm) T:2 Czechoslovakia 1957. 100th Anniversary of the Girls School in Körmöcbánya Br commemorative medallion in case. Sign.: A. Hám (61mm) C:XF
31828.

Csehszlovákia 1957. "A Körmöcbányai Leányiskola 100. évfordulója" Br emlékérem tokban. Szign.: A. Hám (61mm) T:2 Czechoslovakia 1957. "100th Anniversary of the Girls' School in Körmöcbánya" Br commemorative medallion in case. Sign.: A. Hám (61mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehország DN Garas Ag II. Vencel utánveret (4,00g/0.987) T:2  Bohemia ND Grossi Ag Wenceslaus II restrike (4,00g/0.987) C:XF
31829.

Csehország DN Garas Ag "II. Vencel" utánveret (4,00g/0.987) T:2 Bohemia ND Grossi Ag "Wenceslaus II" restrike (4,00g/0.987) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1825. Francia amatőr művészek kétoldalas Br emlékérem. Szign: Peuvrier F. (42mm) T:3 ph. France 1825. French amateur artists two-sided Br medallion. Les Artistes et Amateurs Francais a Hummel - Paris 1825. Sign: Peuvrier F. (42mm) C:F edge errors
31830.

Franciaország 1825. "Francia amatőr művészek" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Peuvrier F. (42mm) T:3 ph. France 1825. "French amateur artists" two-sided Br medallion. "Les Artistes et Amateurs Francais a Hummel - Paris 1825". Sign: Peuvrier F. (42mm) C:F edge errors

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Franciaország 1869. I. Napóleon születésének centenáriuma aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. Centennial of the Birth of Napoleon I gilt Br commemorative medallion. SOUVENIR DU CENTENAIRE DE LEMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869 (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding
31831.

Franciaország 1869. "I. Napóleon születésének centenáriuma" aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. "Centennial of the Birth of Napoleon I" gilt Br commemorative medallion. "SOUVENIR DU CENTENAIRE DE L'EMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869" (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1887. Az Ecole des Beaux Arts az elesett diákjainak Br emlékérem. Szign.: C. Degeorge (238,57g/81mm) C:AU / France 1887. The Ecole des Beaux Arts to its Fallen Students, 1887 Br emlékérem. A LA MEMOIRE DES ELEVES DE LECOLE DES BEAUX-ARTS MORTS POUR LA DEFENSE DE LA PATRIE 1870-1871 / STAMM - SEILHADE - MALHERBE - REBOURSIER - ANCEAUX - FRIESE - BRETON - CHAUVET - COINCHON - JACQUEMIN - REGNAULT - PANZA - E. COQUART ET J. L.PASCAL ARCHTES - CHAPU ET DEGEORGE SCULPRS Sign.: C. Degeorge (238,57g/81mm) T:1-
31832.

Franciaország 1887. "Az Ecole des Beaux Arts az elesett diákjainak" Br emlékérem. Szign.: C. Degeorge (238,57g/81mm) C:AU / France 1887. "The Ecole des Beaux Arts to its Fallen Students, 1887" Br emlékérem. "A LA MEMOIRE DES ELEVES DE L'ECOLE DES BEAUX-ARTS MORTS POUR LA DEFENSE DE LA PATRIE 1870-1871 / STAMM - SEILHADE - MALHERBE - REBOURSIER - ANCEAUX - FRIESE - BRETON - CHAUVET - COINCHON - JACQUEMIN - REGNAULT - PANZA - E. COQUART ET J. L.PASCAL ARCHTES - CHAPU ET DEGEORGE SCULPRS" Sign.: C. Degeorge (238,57g/81mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1996. JEAN-PAUL II Á TOURS - 21 SEPTEMBRE 1996 - XVIe CENTENAIRE DE LA MORT DE SAINT-MARTIN / ANNÉE SAINT-MARTIN - NON RECUSO LABOREM - 397-1997 II. János Pál látogatásának és Szent Martin halálának emlékére kiadott kétoldalas Br emlékérem, eredeti Monnaie de Paris tokban, műanyag kitámasztóval (68mm) T:1
31833.

Franciaország 1996. "JEAN-PAUL II Á TOURS - 21 SEPTEMBRE 1996 - XVIe CENTENAIRE DE LA MORT DE SAINT-MARTIN / ANNÉE SAINT-MARTIN - NON RECUSO LABOREM - 397-1997" II. János Pál látogatásának és Szent Martin halálának emlékére kiadott kétoldalas Br emlékérem, eredeti Monnaie de Paris tokban, műanyag kitámasztóval (68mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
Franciaország DN OFFICE NATIONAL DE LA CHASSE - FÉDÉRATION DÉPARTEMENTALE DES CHASSEURS (Nemzeti Vadászati Hivatal - Tartományi Vadász Szövetség) kétoldalas Br plakett, karton dísztokban. Szign.: R.B. Baron (58mm) T:1
31834.

Franciaország DN "OFFICE NATIONAL DE LA CHASSE - FÉDÉRATION DÉPARTEMENTALE DES CHASSEURS (Nemzeti Vadászati Hivatal - Tartományi Vadász Szövetség)" kétoldalas Br plakett, karton dísztokban. Szign.: R.B. Baron (58mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
Franciaország DN Conseil Général du Puy-de-Dome kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-
31835.

Franciaország DN "Conseil Général du Puy-de-Dome" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollandia 1861. III. Vilmos / Az 1861-es árvíz Br emlékérem. Szign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) T:1- kis patina / Netherlands 1861. Willem III / Flood of 1861 Br commemorative medallion. WILLEM III KONING DER NEDERLANDEN / ORANJE EN NEDERLAND BIJ DEN WATERSNOOD 1861. Sign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) C:AU small patina
31836.

Hollandia 1861. "III. Vilmos / Az 1861-es árvíz" Br emlékérem. Szign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) T:1- kis patina / Netherlands 1861. "Willem III / Flood of 1861" Br commemorative medallion. "WILLEM III KONING DER NEDERLANDEN / ORANJE EN NEDERLAND BIJ DEN WATERSNOOD 1861". Sign.: Karel Wiener (99,30g/62,5mm) C:AU small patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollandia 1862. Ary Scheffer dordrechti szobrának felavatására peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) T:1- / Netherlands 1862. Inauguration of Ary Scheffers Statue in Dordrecht Br commemorative medallion with hallmark on the edge. ARY SCHEFFER GEB. TE DORDRECHT 17 FEB 1795 OVERLEDEN TE ARGENTUIL 15 JUN. 1858. / STANDBEELD ONTHULD TE DORDRECHT, DEN 8 MEI 1862. Sign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) C:AU
31837.

Hollandia 1862. "Ary Scheffer dordrechti szobrának felavatására" peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) T:1- / Netherlands 1862. "Inauguration of Ary Scheffer's Statue in Dordrecht" Br commemorative medallion with hallmark on the edge. "ARY SCHEFFER GEB. TE DORDRECHT 17 FEB 1795 OVERLEDEN TE ARGENTUIL 15 JUN. 1858. / STANDBEELD ONTHULD TE DORDRECHT, DEN 8 MEI 1862." Sign.: David van der Kellen (105,23g/58mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Japán DN The Min-On Concert Association aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (50mm) T:1 Japan ND The Min-On Concert Association gold-plated Br commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC
31838.

Japán DN "The Min-On Concert Association" aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (50mm) T:1 Japan ND "The Min-On Concert Association" gold-plated Br commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Japán DN Sokagakkai aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (59mm) T:1 Japan ND Sokagakkai gold-plated Br commemorative medallion in original case (59mm) C:UNC
31839.

Japán DN "Sokagakkai" aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (59mm) T:1 Japan ND "Sokagakkai" gold-plated Br commemorative medallion in original case (59mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz