Ezüst(Ag) nyakék, apró kövekkel, jelzett, sérült, bruttó: 11,21 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000019/EzustAg-nyakek-apro-kovekkel-jelzett-serult-brutto-11-21-g~II2418447
2418447
19069
397
Jewellery
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Ezüst(Ag) nyakék, apró kövekkel, jelzett, sérült, bruttó: 11,21 g
: karap_norbert