13623.
397. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Kerényi György, Rajeczky Benjamin: Éneklő iskola. Vezérkönyv az énekes ábécéhez. Bp., 1941, Magyar Kórus. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy hiányos lappal.