Magyarország II., Magyarország vízrajzi és magassági térképe, rajzolta Hátsek Ignácz, 1:500000, Magyar Lexikon, Rautmann Frigyes, Bp.; Nyomt. Kellner Ernő, Bp. Üvegezett fa keretben. 18,5x26,5 cm
1855 B. Kozenn's Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien, Real- und Handelsschulen. Wien, 1855 Eduard Hölzel's Verlag. Grosse Ausgabe. Sérült és hiányos gerincű aranyozott vászonkötésben, egyes térkép lapok kijárnak, helyenként lapszéli kisebb sérülésekkel.
3 db postatakarékpénztári térkép (külföldi összeköttetések hálózata, Magyarország áttekintő térképe, Szegedi és Pestkörnyéki vonalcsoport) + Postaközlönyv 1942. évi 19. száma