Térképek

Tételek száma: 39

cca 1914 Közép-Európa vasúti térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 55×70 cm
13579.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes Európára vonatkozó régi térképek gyűjteménye, több mint 40 db, lefűzhető mappában, különféle méretben, változó állapotban, közte szakadt is.
13580.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes régi világ, és földrész térképek..stb. gyűjteménye, kb. 30 db, különféle méretben, változó állapotban, közte két sérült
13581.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes az Osztrák-Magyar Monarchiára vonatkozó régi térképek gyűjteménye, 9 db, különféle méretben, változó állapotban, közte szakadt is.
13582.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Országos területrendezési terv, 4 db térkép
13583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Északkeleti-Kárpátok, térkép, Kogutowicz: Földrajzi iskolai atlaszából, terv. Kogutowicz K. dr. Üvegezett fa keretben. 21,5x27,5 cm
13584.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarország II., Magyarország vízrajzi és magassági térképe, rajzolta Hátsek Ignácz, 1:500000, Magyar Lexikon, Rautmann Frigyes, Bp.; Nyomt. Kellner Ernő, Bp. Üvegezett fa keretben. 18,5x26,5 cm
13585.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1921 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, 1:225 000, Magyar földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, foltos, 94×63 cm
13586.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1855 B. Kozenns Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien, Real- und Handelsschulen. Wien, 1855 Eduard Hölzels Verlag. Grosse Ausgabe. Sérült és hiányos gerincű aranyozott vászonkötésben, egyes térkép lapok kijárnak, helyenként lapszéli kisebb sérülésekkel.
13587.

1855 B. Kozenn's Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien, Real- und Handelsschulen. Wien, 1855 Eduard Hölzel's Verlag. Grosse Ausgabe. Sérült és hiányos gerincű aranyozott vászonkötésben, egyes térkép lapok kijárnak, helyenként lapszéli kisebb sérülésekkel.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10
1943 Nagyvárad Horthy István ONCSA telep beépítési vázlatterve. 2 db térkép, terv 47x31 cm
13588.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1941 Angol iraki/iráni háború német kiadású katonai térképe.a kurdisztáni Senna és környéke. 60x78 cm / Military map of Kurdistan
13589.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
3 db postatakarékpénztári térkép (külföldi összeköttetések hálózata, Magyarország áttekintő térképe, Szegedi és Pestkörnyéki vonalcsoport) + Postaközlönyv 1942. évi 19. száma
13590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft