1917 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. 99. Band Nr. 1240-1253. 1914. okt. 1.-dec. 31. München-Esslingen,1914,J. F. Schreiber, 4+224 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×7,5 cm
1917 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. Band 104. Nr. 1306-1318. 1916. jan. 6.-március 30. München-Esslingen, 1916,J. F. Schreiber, 4+208 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy-két szakadt címlappal.