Hattyút formázó ólomkristály fűszertartó, aranyozott/ezüstözött fém szerelékkel, hozzá tartozó ezüstözött kanállal, kinyitható szárnyakkal, Silver Wako jelzéssel, apró kopással, 7x3x6,5 cm