Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 42

Fekete-fehér kockás csont gömb, labda, dísz. Egy apró sérüléssel. d: 13 cm
11636.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fali (gyógyszeres) szekrényke, kabinet .XIX. sz. Faragott fa, e lején dombornyomott bőr képpel. Sérült,. Kulcs nélkül. 26x32 cm
11637.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup
11638.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Horoszkópos iparművész réz tál. d: 20,5 cm
11639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db japán szimbólumokat és feliratokat felnultató műalkotás. Üvegezett keretben 13x18 cm
11640.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zsírkő áttört dobozka. karneol, achát, malachit betétekkel. 7x10x3 cm
11641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft