Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 42

Vadász peremező. fa, vas, réz. XIX. sz. vége. / Hunter bullett-shell maker machine 21x14 cm
11612.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
XVIII.-XIX. sz. vörösréz kanna fedéllel, horpadásokkal, m: 53 cm, d: 32 cm
11613.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Christoffle art deco nagy méretű alpakka tálca. Jelzett, szép állapotban d: 30 cm
11614.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gyertyatartó pár. Alpakka, XIX. sz. gazdagon díszítve, kopott aranyozással 22 cm
11615.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Íróasztali műkő szett, sarki expedíció jeleneteivel ás állatokkal díszített, szovjet, össz. 3 db: tintatartó üvegbetétek nélkül, repedéssel, 24x40x3 cm + tapper, egyik sarkában sérült + hamuzó, sérült, 16x16x2 cm, mind jelzés nélkül
11616.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1890-1900 Antik emlék fa legyező, kézzel festett rajzokkal, kézzel írt dedikációkkal szólásokkal, aforizmákkal, humoros versikékkel, több helyen datált és autográf aláírásokkal ellátott. Sérült, hiányos, h: 40 cm
11617.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11618.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11619.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Ezüst(Ag) nyelű desszertes evőeszközkészlet, 6+1 db
11620.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Alpakka pezsgősvödör. Sérült. m: 26 cm, d: 21 cm
11621.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1937 Wörthi tó körüli kerékpárverseny ezüstözött alpakka kupája. Jelzett, Lenk alpakka. m: 11 cm / Wörthersee bycicle contest prize. Lenk alpacca.
11622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fésülködőtükör. XIX. sz. Politúrozott faragott, fa, szúnyomokkal. 31 cm
11623.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft