Szilágyi Imre (1942-): 10 éves a Siófok-Netanya Magyar Izraeli Baráti... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Judaika~500025/Szilagyi-Imre-1942-10-eves-a-Siofok-Netanya-Magyar-Izraeli-Barati-Tarsasag-Rezkarc-domb~II2360116
2360116
13432
397
Judaica
Leírás: Szilágyi Imre (1942-): 10 éves a Siófok-Netanya Magyar Izraeli Baráti Társaság. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, számozott (28/50). 35x50 cm
: karap_norbert