Bolhapiac Tételek száma: 744
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2416905
11821
397
Flea Market
Kölni víz 4711, eredeti bontatlan csomagolásában, m: 17,5 cm 2416909
11822
397
Flea Market
Retro Woda Kolonska kölni víz eredeti üvegében, m: 11 cm 2418033
11823
397
Flea Market
WMF ezüstözött kínáló, kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm 2418038
11824
397
Flea Market
Antik fa marcipán forma, 46×12 cm 2418018
11825
397
Flea Market
Szecessziós stílusú fém lámpa, m: 33,5 cm 2418016
11826
397
Flea Market
Antik feszület, kopásokkal, kis deformációkkal, m: 42 cm 2418643
11827
397
4600
Flea Market
Rózsás asztali fém kínálótál, kopásnyomokkal, d: 29 cm 2418979
11828
397
Flea Market
Régi fa mozsár törővel, mozsáron repedésekkel, m: 14 cm, h: 16 cm 2418803
11829
397
Flea Market
Japán fa maszk, kisebb repedésekkel, h: 26 cm 2418841
11830
397
Flea Market
4711 kölni víz szappanokkal, eredeti bontatlan csomagolásában 2419130
11831
397
Flea Market
Kínai zománcozott réz gyertyatartó, 2 db, m: 19,5 cm 2420530
11832
397
Flea Market
2 db mérőszalag, eredeti dobozában + 2 db vízmérték Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft