Bolhapiac Tételek száma: 744
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418904
12470
397
Flea Market
Borostyány hatású retro bizsu karkötő, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2416820
12471
397
Flea Market
Pierre Cardin aranyozott, köves bross, eredeti díszdobozában, 2x1,5 cm 2418588
12472
397
Flea Market
Frost bicska, jó állapotban, h: 25 cm 2416270
12473
397
Flea Market
Brüsszeli csipke pillangó kitűző, 5x3 cm + kis rózsás kitűző, 2,5x2 cm 2416460
12474
397
Flea Market
Ezüstszínű fém fülbevalópár kövekkel, nyaklánc kerek medállal, fém karperec 2386458
12475
397
Flea Market
Zománcozott kerámia bross, lepattanással, 4×3 cm 2416482
12476
397
Flea Market
Kis bizsu tétel: fém cipőklipsz, medál, 2 pár fülbevaló 2402769
12477
397
3400
Flea Market
Csont karperec, d: 6 cm és nyaklánc 2416465
12478
397
Flea Market
Kis bizsu tétel: kagylós fülbevalópár, gyűrű, karperec + gyöngysör 2416255
12479
397
Flea Market
Aranyozott fém levelet formázó kitűző, bross, kis kopásnyomokkal, h: 9 cm + piros tűzzománc medál, 3,5x2 cm 2416454
12480
397
Flea Market
2 pár aranyszínű fém mandzsettagomb, az egyik kissé sérült gyöngyház berakással 2416246
12481
397
Flea Market
Indiai zománcozott fém fülbevalópár és gyűrű, kis kopásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft