Bolhapiac Tételek száma: 744
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418903
12038
397
Flea Market
Baccarat kristály pillangó díszdobozban 7 cm 2418901
12039
397
Flea Market
Fém gyertyatartó pár. m: 13 cm 2418900
12040
397
Flea Market
Butlers somelier boros szett. eredeti dobozában / Butlers sommelier wine set: 2418899
12041
397
Flea Market
Zsolnay kék virágos gyertyatartó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13,5 cm 2418897
12042
397
Flea Market
Régi orvosi bőr táska. 42 cm 2420043
12043
397
Flea Market
Tűzzománccal díszített réz doboz, fa betéttel, 12x10x2 cm 2419256
12044
397
Flea Market
Réz mozsár törővel, d: 12,5 cm, m: 11,5 cm 2419073
12045
397
Flea Market
Gucci ruhakefe eredeti dobozában 12 cm 2419071
12046
397
Flea Market
5 milliós forintnyi darált 5000 forintos vákuumcsomagolásban 2419908
12047
397
Flea Market
Réz ládika. Egyiptomi mintákkal díszített, festett. XX: sz. eleje. 21x13x7,5 cm 2419425
12048
397
Flea Market
Nagyméretű, régi bőr bőrönd fém rátétekkel, működő zárral, kopottas, a belsején foltos, 64x42x18,5 cm 2419254
12049
397
2200
Flea Market
Zománcozott fém teáskanna, jelzett, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, kisebb rozsdafoltokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft