Könyvek: Vallás

Tételek száma: 43

Knöpfler Alajos: A katholikus egyháztörténet tankönyve. I-II. köt.. Ford.: Kováts Sándor, Ferch Tamás.; Az egyetemes egyházi földrajz és statisztika vázlata. Összeáll.: Kováts Sándor.; A végén kézzel írt név és tárgymutatóval. Temesvár, 1903-1905-, Csanád-egyházmegyei Könyvnyomda, VIII+403+1;4+364; 143 p.+33 sztl. lev. Korabeli aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötés, egri Répás Béla-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, névbejegyzéssel, névbélyegzővel.
17297.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Saint Francois dAssise. Son Oeuvre - Son influence 1226-1926. Préface: S. É. Le Cardinal Dubois. Crayon hors texte de Bernard Naudin. Paris, 1927., E. Droz, 320+4 p. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
17298.

Saint Francois d'Assise. Son Oeuvre - Son influence 1226-1926. Préface: S. É. Le Cardinal Dubois. Crayon hors texte de Bernard Naudin. Paris, 1927., E. Droz, 320+4 p. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dr. Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. Magyarítá: a kalocsai növendékpapság Szent Ágoston Egylete. I. rész. Ó-Szövetség. Kalocsa, 1887, Malatin Antal. XIV+407+3 p. Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, egy kijáró lappal.
17299.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Papidolgozatok gyászesetekre. Halotti predkiációk, gyászbeszédek és imák, egyházban, gyászudvaron és sírnál. VII-VIII. füzet. Szerk.: Fördős Lajos. [Egybekötve.] Kecskemét, 1857-1859, Szilády Károly, 4+221+3 p.;4+216+4 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.  A Papi Dolgozatok Gyászesetekre c. teológiai könyvsorozat 1849-ben indult. Az első két füzet szerkesztője, és elindítója Szilády László (1812-1862) kiskunhalasi református lelkész. A többi füzetet Fördős Lajos (1817-1884) református lelkész, főesperes, író, költő jegyzete. 14 füzetet ért meg 1849-1871 között.
17300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szolnoky Gerzson: Vigasztalások. Debrecen, 1910, Hegedűs és Sándor Könyvkiadóhivatala. Kiadói egészvászon-kötés.
17301.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Spiritizmus mint az utolsó reformáció. Médiumi úton összegyűjtötte: Svéd Pál. Elrendezte és kiadja: ifj. Kocsis Imre. Kispest, 1932, magánkiadás. 272 p. Kissé szakadt kiadói papírkötés, helyenként foltos.
17302.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szabó József (szerk.:) A magyarországi evangélikus kerestyén egyházegyetem névtára. Győr, 1940. baross nyomda. Kiadói félvászon kötésben
17303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Varsányi Mátyás. Isten embere. Dr. Luther Márton élete. Bp., 1938, A szerző kiadása. Kiadói félvászon-kötés.
17304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Egy zarándokhely kialakulás. Hasznos-Fallóskút. Összeállította: Kerekes József. Bp., 2001, Kerekes. Papírkötés.
17305.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Török József: A tizenötödik század magyar egyháztörténete. Keresztyén Századok. Bp., 2006, Mikes. Kiadói kartonált papírkötés.
17306.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ursprung und Geschichte des Wallfahrt und Gnadenortes. Maria Zell in Steiermark. Innsbruck, én., Georg Fischer. Német nyelven. Kiadói papírkötés
17307.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Gyermek Jézusról nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, kijáró lapokkal.
17308.

A "Gyermek Jézusról" nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, kijáró lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft