Balázs D. Attila, Pataki Tamás: Elrabolt Hungária. Bp., 2020, Magyar Patrióták Közössége. 112 p. Régi képeslapok színes fotóival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Komárom erődváros. Szamódy Zsolt fotográfiái. Csikány Tamás és Horváth Csaba tanulmánya. Szerk.: Ölveczky Gábor. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata. 143 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3500 példányban.
Az egyik szerző, Hudi József (1956-) által dedikált.
Az átmenet vagy Veszprém megye a rendszerváltás időszakában. Szerk.: Oláh Miklós. Veszprém, 1995, Veszprém Megyei Önkormányzat Közgyűlése. Benne Balatonra vonatkozó írásokkal is. Kiadói kartonált papírkötés.
Szakály Ferenc: Sziget mezováros (Somogy megye) lakosságának "connumerátiója" 1551-ben. (Adalékok XVI. századi mezovárosaink demográfiai és társadalmi képéhez.). H.n., é.n., k.n.. Eredetileg megjelent a Történeti Statisztikai Évkönyv 1967-1968. Bp. 1970. 61-133. Félvászonkötés.
Szabó Zoltán: Cifra nyomorúság. A Cserhát, Mátra, Bükk földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp.,[1938],Cserépfalvi, 282 p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró elülső szennylappal, egy két lapszélen kis szakadásokkal.
Korniss Péter-Alexa Károly: Jászság. Tájak, korok, emberek. Land and people. Landschaft und Leute. A fotós, Korniss Péter által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Magyar Könyvklub-Jászságért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
F. Tóth Pál: Kecskemét. Panoráma Képeskönyvek. Kecskemét, 1979, Kecskemét Városi Tanács. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.