Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft
53,91 EUR, 58,31 USD

Leírás:

Pieces et documents relatifs aux rapports internationaux de la Hongrie. Volume I. 1919-1920. Publiés par le Ministére Royal Hongrois des Affaires Étrangéres. Recueillis et présentés par Francois Deák et Dezső de Ujváry. Csáky István külügyminiszter előszavával. Bp., 1939, Ministére Royal Hongrois des Affaires Étrangéres (M. Kir. Külügyminisztérium), XXII+1125 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel, hiányzó címlappal, egyébként jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.