Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912, Kir.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000009/Soddy-Frederick-A-radium-Forditotta-Salamon-Gabor-Bp-1912-Kir-Magyar-Termeszettudomanyi~II2415665
2415665
17180
397
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
: ekb